Telefon +46 (0) 151-51 85 50 (vxl)
Telefax +46 (0) 151-136 90
Magnus Eldh_Olsons

Magnus Eldh

VD
Mobil +46 (0)72 525 21 06
E-post magnus.eldh@olsons.se

Marknad

Ole Grunnet Sørensen, Marknadsansvarig

Ole Grunnet Sørensen

Marknadsansvar för Danmark, Norge Finland, Baltikum.
Mobil +45 51 20 13 83
E-post ole.sorensen@olsons.se

Patrik Olson

Patrik Olson

Marknadschef, Maskiner & tillbehör
Mobil +46 (0)70 681 30 15
E-post patrik@olsons.se

Projektledning

Kenneth Karlsson

Kenneth Karlsson

Projektledning
Mobil +46 (0)70 317 04 67
E-post kenneth@olsons.se

Per-Johan Hjelm

 Per-Johan Hjelm

Projektledning
Mobil +46 (0)70 485 02 27
E-post perjohan.hjelm@olsons.se

Service

Mikael-Kolemainen

Mikael Kolemainen

Servicechef
Mobil +46 (0)70 198 92 59
E-post mikael.kolemainen@olsons.se

Göran Magnusson

Göran Magnusson

Servicesupport - Mek
Mobil +46 (0)70 588 56 31
E-post magnusson@olsons.se

Joakim Nilsson

Joakim HERMANSSON

Servicesupport - El
Mobil
+46 (0)73 040 00 26
E-post joakim.hermansson@olsons.se

Yrla-Karlsson

Yrla Karlsson Sten

Serviceadministration
Mobil
+46 (0)70 594 08 00
E-post yrla.sten@olsons.se

Administration

Oskar-Lindskog

Oskar Lindskog

Ekonomichef
Mobil +46 (0)70 202 37 69
E-post oskar@olsons.se

Carina Nyberg

Carina Nyberg

Inköp
Telefon +46 (0)70 383 81 02
E-post carina@olsons.se

Verkstad

Andreas Larsson

Andreas Larsson

Lager
Mobil +46 (0)70 271 68 99

Rickard P

Rickard Persson

Skärande bearbetning

Daniel Håkansson

Daniel Håkansson

Skärande bearbetning

Jörgen Larsson

Jörgen Larsson

Montering

Servicetekniker

Anders Thysell

Anders Thysell

Mobil +46 (0)70 621 05 64
Eskilstuna

MG 6245 1liren

Anton Lund

Mobil +46 (0)70 553 56 00
Oskarshamn

Christian Karlsson

Christian Karlsson

Mobil +46 (0)72 732 48 78
Eksjö

Joakim Ohlsson

Joakim Ohlsson

Mobil +46 (0)70 679 01 81
Olofström

Micael Asterhäll

Micael Asterhäll

Mobil 46 (0)70 207 07 28
Olofström

Seppo Suutari

Seppo Suutari

Mobil +46 (0)70 605 93 71
Stockholm

Jonas Ålund

Jonas Ålund

Mobil +46 (0)70 916 21 10
Trollhättan

Philip Lundell profilbild

Philip Lundell

Mobil +46 (0)70 341 76 83
Mariannelund

Samuel Sollenby

Samuel Sollenby

Mobil +46 (0)70 621 05 91
Mullsjö

Linus Hellberg

Linus Hellberg

Mobil 46 (0)70 693 22 66
E-post: linus.hellberg@olsons.se
Vingåker

Samarbetspartners

Rikard Larsson

Rikard Larsson

Hydraulpartner AB
Service, reparationer, ombyggnader
Telefon +46 (0)151-65 19 65
E-post rikard@hydraulpartner.se

Cay Skarp

Cay Skarp

CGS-Safety AB
Säkerhet och utbildningar
Telefon +46 (0)73 666 49 50
E-post cay@cgs-safety.se