Telefon: + 46 (0) 151-51 85 50 (vxl)
Fax + 46 (0) 151-136 90
Magnus Eldh_Olson's

Magnus Eldh

VD
Mobil + 46 (0) 72 525 21 06
Mail magnus.eldh@olsons.se

marked

Ole Grunnet Sørensen, marketingchef

Ole Grunnet Sørensen

Markedsansvar for Danmark, Norge, Finland, Baltikum.
Mobil +45 51 20 13 83
Mail ole.sorensen@olsons.se

Patrik Olson

Patrik Olson

Marketing Manager, maskiner og tilbehør
Mobil + 46 (0) 70 681 30 15
Mail ole.sorensen@olsons.se

Projektledelse

Kenneth Karlsson

Kenneth Karlsson

Projektledelse
Mobil + 46 (0) 70 317 04 67
Mail kenneth@olsons.se

Per-Johan Helm

 Per-Johan Helm

Projektledelse
Mobil + 46 (0) 70 485 02 27
Mail perjohan.hjelm@olsons.se

Service

Mikael-Kolemainen

Mikael Kolemainen

Serviceleder
Mobil + 46 (0) 70 198 92 59
Mail mikael.kolemainen@olsons.se

Göran Magnusson

Göran Magnusson

Servicestøtte - Mek
Mobil + 46 (0) 70 588 56 31
Mail magnusson@olsons.se

Christopher 09-02-04-107

Kristoffer Fredriksson

Service administration
Mobil
+46 (0)70 594 08 00.
Mail kristoffer.fredriksson@olsons.se

Joakim Nilsson

Joakim HERMANSON

Servicestøtte - El
Mobil
+ 46 (0) 73 040 00 26
Mail joakim.hermansson@olsons.se

Yrla-Karlsson

Yrla Karlsson Sten

Forældreorlov

Service administration

Administration

Oskar-Lindskog

Oskar Lindskog

Økonomichef
Mobil + 46 (0) 70 202 37 69
Mail oskar.lindskog@olsons.se

Carina Nyberg

Carina Nyberg

indkøb
Telefon: + 46 (0) 70 383 81 02
Mail carina@olsons.se

Workshop

Andreas Larsson

Andreas Larsson

Lager
Mobil + 46 (0) 70 271 68 99
Mail andreas@olsons.se

Rickard P

Rickard Persson

Skærebearbejdning

Daniel Håkansson

Daniel Håkansson

Skærebearbejdning

Jörgen Larsson

Jörgen Larsson

montering

servicetekniker

Anders Thysell

Anders Thysell

Mobil + 46 (0) 70 621 05 64
Eskilstuna

MG 6245 1liren

Anton Lund

Mobil + 46 (0) 70 553 56 00
Oskarshamn

Christian Karlsson

Christian Karlsson

Mobil +46 (0) 72 732 48 78
Eksjö

Joakim Ohlsson

Joakim Ohlsson

Mobil + 46 (0) 70 679 01 81
Olofström

Micael Asterhäll

Micael Asterhäll

Mobil 46 (0) 70 207 07 28
Olofström

Seppo Suutari

Seppo Suutari

Mobil + 46 (0) 70 605 93 71
Stockholm

Jonas Ålund

Jonas Ålund

Mobil + 46 (0) 70 916 21 10
Trollhättan

Philip Lundell profilbillede

Philip Lundell

Mobil + 46 (0) 70 341 76 83
Mariannelund

Samuel Sollenby

Samuel Sollenby

Mobil + 46 (0) 70 621 05 91
Mullsjö

Linus Hellberg

Linus Hellberg

Mobil 46 (0) 70 693 22 66
E-mail: linus.hellberg@olsons.se
Vingåker

Partnere

Rikard Larsson

Rikard Larsson

Hydraulpartner AB
Service, reparationer, ombygninger
Telefon: +46 0 151 65 19
Mail rikard@hydraulpartner.se

Cay Sharp

Cay Sharp

CGS-Safety AB
Sikkerhed og træning
Telefon: + 46 (0) 73 666 49 50
Mail cay@cgs-safety.se